ANINDA TEKLİF AL

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için hizmetinizi berlirleyip formu eksiksiz doldurunuz...

 • 0 (212) 441-6800

  MİXTRAFİK - Mix Trafik Sigortası

  Yazı Boyutu

  MİXTRAFİK - Mix Trafik Sigortası

  MİXTRAFİK ile trafikte karma güvence!

   

  Zorunlu trafik sigortası, yol yardımı, onarım desteği tek pakette, MİXTRAFİK'te! Geniş kapsamlı bir trafik sigortası paketi olan MİXTRAFİK, Zorunlu Trafik Sigortası'na ek olarak birçok farklı güvenceyi tek pakette birleştirir.

   

  Genişletilmiş yol yardımı hizmetleri ile aracınızı güvence altına alır. İkame araç, mini onarım, lastik tamiri, otocam değişimi ve çok daha fazlasını size sunar. Ayrıca, yaralanma ya da ani hastalık durumunda hastaneye nakil hizmeti de MİXTRAFİK'te pakete dahildir. 

   

   

  Trafik sigortasının çok ötesinde güvence sunan MİXTRAFİK'in farklı ihtiyaçlara yönelik 3 farklı paketi vardır. Farklı kapsamlara sahip bu 3 paketten birini seçin, trafikte ekstra güvenceniz olsun!

   

   

  MİXTRAFİK ile seçmiş olduğunuz asistans planına bağlı alternatif asistans hizmetlerinden yararlanabilir; İkame Araç, Mini Onarım, Lastik Onarım, Otocam değişimi, Ferdi Yardım, Araç Yardım teminatları ile kendi aracınızı koruma altına alırsınız.

   

   

  Satmış olduğunuz aracınız ile aynı kullanım tarzına sahip yeni bir araç almanız halinde, hak kazanmış olduğunuz hasarsızlık indirimi yeni aracınızın sigorta poliçesinde de devam edecektir. Firma adına tescilli araçlarda bu kural uygulanmaz.

   

   

  Hak ettiğiniz hasarsızlık indirimi sigorta şirketini değiştirseniz bile devam etmektedir.

   

   

  MİXTRAFİK; hususi (özel otomobil), kamyonet, kullanım tarzları için düzenlenebilir.